Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Galerie artystyczne w internecie cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-16, 20:54   #4755
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Widocznie było jej potrzebne na już. U mnie z reguły jest 7-10 dni roboczych [raz było 30 dni roboczych bo musiałam sprowadzić kryształy z USA i musiałam mieć pewność, że dojdą d tego czasu... niby do 10 dni roboczych dochodzą, czasem szybciej ale czasem idą 4 tygodnie].
7-10 dni roboczych to u mnie standard, żeby nie wariować jeśli sprzedawca półfabrykatów wyśle po 2-3 dniach, zamiast natentychmiast.
Zdarza się, że klient chce ekspresowo [ostatnio miałam taki przypadek]. Nie ma problemu, eksres = wyższa cena. Zamówiłam elementy kurierem, miałam je na drugi dzień, wykonałam poza kolejnością i obie strony zadowolone.

Ja też cenę podaję wyższą, jeśli po starej nie opłaca mi się wykonać - czasem klienci rezygnują a czasem... nie.

Myślę, że źle trafiasz. Moje doświadczenie pokazuje mi, że są Klienci, którzy klasycznie czekają te 7-10 dni roboczych [tylko jedna nie chciała i napisała od razu, że potrzebuje "na wczoraj].
Nie ma co wariować. Szanuję Klienta i jego czas ale wyżej dupska nie podskoczę, choćbym chciała.
__________________




Edytowane przez nagaLy
Czas edycji: 2012-01-16 o 20:57
nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora