Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - śmieszny problem?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-03, 14:33   #58
ehjano
Rozeznanie
 
Avatar ehjano
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Piekło? Niebo? Sama nie wiem.
Wiadomości: 969
Dot.: śmieszny problem?

Cytat:
Napisane przez piotrkowalolitka Pokaż wiadomość
ehjano- chyba to ty masz zle spojrzenie na swiat. wyobraz sobie tatusia gdy ty chodzisz do domu on co raz oglada takie filmiki a mamusia poszlusznie sprzata ! i o zgrozo zawsze trafiam na momenty zblizenia juz mowilam ze nie jestem cnotka i tez takie rzeczy robie sama jak i z chlopakiem ale nie wtedy gdy ktos moze nagle wejsc. pozatym zrozumialabym gdyby nie mial kiedy ogladac. ale moj brat i ja studiujemy i akurat trafily nam sie godziny popoludniowe wiec rzadko kiedy bywamy w domu mama tez czesto pracuje do 21. ale nie ! on musi to robic w KAZDEJ wolnej chwili! juz jak tylko widze wlaczonego kompa to juz wiem co robi;]
ja tam bym udawała ze nie widze a jesli jak tu piszesz to przybrałoby taki rozmiar to... powiedziałabym mu ze ma sie opanowac i uszanowac moja obecność... moze to było by bezczelne ale zachowanie twojego ojca jest równie aroganckie...
__________________


'Zastanawiam się, dlaczego mężczyźni w ogóle bywają poważni. Mają to coś długiego, delikatnego i zabawnego, co im dynda między nogami, to się podnosząc, to opadając z własnej woli... Gdybym ja była mężczyzną, bez przerwy śmiałabym się sama z siebie.'

ehjano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując