Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minimalizm, zero waste itd. - rady i tricki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-31, 06:37   #56
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Minimalizm w zyciu

W odniesieniu do Twojego wcześniejszego posta Ainhoa-ja to w ogóle raczej nie przepadam za bibelotami wszelkimi, a już tymi produkowanymi w niesprawiedliwym handlu w Chinach, Indonezji czy Afryce szczególnie. Ta kwestia nie dotyczy tylko ozdób ale i kosmetyków, ubrań, jedzenia-od jakiegoś czasu szukam tylko takich z etykietką Fair Trade.
Co do minimalizmu w urządzaniu pomieszczeń wiadomo, że nie należy popadać ze skrajności w skrajność i całkiem puste szafki wyglądają dziwnie, tak samo jak zagracone-u mnie są tylko kwiaty w donicach, zdjęcia rodziny i ze dwa wazony w jednym kolorze z ciętymi kwiatami. Jest przytulnie i przyjemnie, nie ma wrażenia opuszczonego mieszkania a ze sprzątaniem to raj
tak samo jak Ty nie mam i nigdy nie chciałam mieć samochodu-a ojciec w kółko się pyta czy mi nie sprezentować jakiegoś (prowadzi tą branżę więc ma duży dostęp)-inny młodziak pewnie by się ucieszył na taką informację, ale nie ja. Nie znoszę jeździć samochodami, CPN-ów, zapachu benzyny (a teraz jeszcze jaka jest droga) za to kocham rower i komunikację miejską serio a przede wszystkim to jest szalenie nieekologiczne, kiedy tylko jedna osoba tłucze się samochodem po całym mieście bez wyraźnej potrzeby.. i te wypadki, masy wypadków i zmiażdżonych samochodów ehh.
Elfia4 absolutnie się nie martw, ze kupiłaś teraz trochę ubrań-masz ten sam system co ja, czyli kilka rzeczy kupionych podczas wyprzedaży a później cały rok spokój z ciuchowymi zakupami-to też się wpisuje w minimalistyczne idee
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora