Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-01, 11:32   #29
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

hej

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Trochę mi pierwszy post nie wyszedł, ale po wklejeniu wszystkiego z poprzedniej części wyskakiwał jakiś błąd.

Co macie dziś w planach? 😊
dzisiaj chyba poćwiczę pilates z Blogilates wczoraj wpadłam w szał sprzątania, wywaliłam zbędne kserówki ze studiów, poukładałam ubrania w szafie, więc dzisiaj może pomyślę nad przestawieniem mebli w pokoju

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
Witam się i ja!

Kav też sie skusiłam na figi z Lidla, pysze! Szkoda tylko, że takie drogie...

A ja mam dzisiaj jakiś pechowy dzień
Wczoraj wieczorem wyszła nieprzyjemna sprawa, infekcja bakteryjna poantybiotykowa
Dziś spędziłam godzinę czekając na panią ginekolog, bo przecież po co przychodzić na czas do pracy?
Potem spędziłam godzinę czekając na zapisy na praktyki, na dodatek nie jestem tam gdzie chciałam...
Potem pojechałam do biura i się okazało, że jakbym zjawiła sie wczoraj to byłaby dla mnie praca a dziś to lipa

Argh...


Marteczka wczoraj dostałam paczkę, ślicznie dziękuję

Feeling a jak tam z poprzednią pracą?

wiecie moje wypadanie włosów mnie przeraża, dlatego postanowiłam, że oprócz olei, to jeszcze będę brała coś- albo Vitapil albo piła drożdzę
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując