Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci z Czerwca 2021r.-Nasze Letnie szkraby:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-06-29, 08:31   #18
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Dzieci z Czerwca 2021r.-Nasze Letnie szkraby:)

Cytat:
Napisane przez fiolek7317 Pokaż wiadomość
Hej!



Napisałam na starym wątku, a tu nowy.

Wanilka w takim razie poprzedni należy zamknac, żeby nikt już tam nie pisał.



U nas super, mała przybiera w miesiąc będzie miała ponad 1kg na plusie, na skończone 4tyg ma równe 4kg, ale zaczęła mi cmokac przy piersi i potrzebuje konsultacje z CDL, bo nie umiem sobie z nią poradzić.

Ubranka dalej 56 lekko za duże, wiec musiałam jeszcze dokupić body na krótki rękaw, ale dostałam paczkę od dziewczyn z pracy - u nas taka wyprzedaż, ze 5pack body za 7,99 minus nasza pracownicza znizka.

Całe dnie praktycznie spędzamy na dworze przy takiej pogodzie. Nocki mamy super, tylko dwie pobudki po 20-25min, pierwsza przerwę w spaniu ma dopiero po 5/6h, wiec liczę, ze tak zostanie.

Mleka mam hektolitry, ale nie dociągam i butelki nie będzie miała podawanej. Wychodzę tak, żeby wrócić na karmienie.

Zdjęcie gwiazdy wrzuca na fb, jutro już 4tyg.



Co do moich kg, to 5 na plusie, uda mam dość masywne teraz i troche mnie to meczy, ale liczę, ze szybko zrzucę. Całe szczescie we wszystkie swoje rzeczy wchodze, chociaż teraz najwiecej nosze sukienek, a wszystkie i tak oversize.



Jasmie ja korzystam z wizażu na iPhone, ale niestety nie przez appke, nie działa mi



Co do szczepionek to daje wszystko jak jest, u starszaka zrobiłam to samo.

Refundowane podam na rotawirusy i pneumokoki, a z płatnych daje 6w1 i na menigokoki Bexsero i Nimenrix, a po roku szczepie dodatkowo na ospę za nim pójdzie do placówki.
Wiem że trzeba tylko na aptce nie widzę moderatorow grupy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując