Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ciąża z cudzoziemcem.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-21, 18:33   #7
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ciąża z cudzoziemcem.

Cytat:
Napisane przez innajasan Pokaż wiadomość
On odemnir telefonu nie dostawał. Wystarczylo ze zostawilam na wierzchu i wyszlam na chwile. Albo raz zamawialam pizze z mojego numeru, zadzwonili ze za chwle bedzie pod domem. Poszedl odebrac i stwierdzil ze moze kierowca dzwonic, a ja glupia nie pomyslalalm, 3 min go nie bylo a on przeczytał o czym pisalam z kolezanka. Potem kasowalam wiadomosci.

Wysłane z mojego SM-A326B przy użyciu Tapatalka
Ale wpuszczałaś go mimo tych wszystkich chorych jazd do domu i łóżka. Ale już nieważne, już się nie odstanie.

Jesteś w bardzo trudnej sytuacji, zwłaszcza jeśli urodzisz syna.
Serio przemyśl na zimno, czy dla dobra i bezpieczeństwa swojego i dziecka nie wybrać wersji, ze podasz w papierach ojca nieznanego + przeprowadzisz się, znikniesz z mediów społecznościowych, zmienisz nr telefonu itp.

To jest inna kultura i już tego doświadczyłaś.

Moją sąsiadką była pare lat temu jeszcze kobieta, Polka, której mąż właśnie był chyba Gruzinem z obywatelstwa, po odchowaniu syna czyli po w sumie kilkunastu latach małżeństwa i mieszkania i życia w Polsce, porwał go i zniknął bez słowa. Niby pojechali do jego rodziny w odwiedziny, nigdy już nie wrócili. A ona z córka zostały w Polsce same sobie.
Facet miał tu od lat prace, znajomych, ułożone życie, majątek z żona wspólny. Wszytko porzucił i uciekł zabierając ze sobą syna i pieniądze.

To nie są odosobnione historie, tego jest zaskakująco dużo.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując