Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy brak komplementów oznacza, że jest się brzydkim? Czy bardziej nielubianym?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-01, 18:06   #45
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Czy brak komplementów oznacza, że jest się brzydkim? Czy bardziej nielubianym?

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość

Obiektywnie daleko Ci do 10/10.

Wolałabyś żebym skłamał?
Nie twierdzę, że jesteś brzydka czy odpychająca. Po prostu przeciętna. Czy to jakaś tragedia?
Chciałoby się zapytać - serio? Naprawdę pozwalamy na forum na wyciąganie z prywatnych wiadomości faktu, że ktoś Ci wysłał zdjęcie i na publiczną ocenę? Ktoś Cię o nią prosił?

Jakie kompleksy musisz mieć, żeby coś takiego robić? Żeby wyciągać w wątku o samoakceptacji, że ktoś Twoim zdaniem nie jest 10/10? Co rusz wspominasz, jakiś przystojny - pokaż swoje zdjęcie, w wątku, chętnie ocenimy. Nie? Nie jesteś taki skory, żeby inni Cię oceniali, choć sam robisz to samo? Bo jesteś przystojny ? Aha, no to dlatego wielokrotnie podkreślasz tyle różnych rzeczy odnośnie do wzrostu czy że nie narzekasz na brak powodzenia... Przecież jesteś fantastyczny. Dlatego tyle czasu spędzasz na kobiecym forum. Żeby te kobiety wyprowadzić z błędu. Nie wiem, nie ma forum o czymś, co Cię interesuje? Ale chyba tak ogólnie to interesuje Cię bycie złośliwym, co również nie wypada zbyt dobrze, szczególnie wobec kobiet, które - być może nawet te przeciętne - nie odwzajemniają Twych amorów.

Jak bardzo sfrustrowanym człowiekiem jesteś, że chodzisz po wątkach i okazujesz zupełny brak kultury - oraz klasy? Że krytykujesz kobiety na każdym kroku? Jak bardzo brakuje Ci empatii? A co gorsze - brakuje podstawowych manier i obycia jakiegokolwiek w towarzystwie? Masz w ogóle znajomych, przyjaciół? Miałeś kiedyś partnerkę? Serio, aż mnie to interesuje.

Twoją działalność na forum można porównać do takowej sytuacji - człowiek konsumuje może niezbyt wyszukany - bo wątki na wizażu bywają różne - ale jednak posiłek, a ktoś podchodzi i donośnie beka mu w twarz.
Cóż, apetyt odbiera i mało to smaczne.

W każdym razie Twój post zgłosiłam, Ty mój zapewne też, bo się poczujesz urażony jakimś akapitem, ale chyba jednak porównania nie są zakazane na forum, natomiast skoro wyciąganie informacji z innych wątków kosztuje parę punktów karnych, to fakt wyciągania zdjęć z PW powinien być warty trochę więcej .

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2020-06-01 o 18:07
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując