Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy brak komplementów oznacza, że jest się brzydkim? Czy bardziej nielubianym?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-01, 18:30   #48
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Czy brak komplementów oznacza, że jest się brzydkim? Czy bardziej nielubianym?

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Fajnie. Bo to nie ty poruszyłaś temat jak to ci obce dziewczyny na portalach społecznościowych widocznie zazdroszczą urody, że aż sypią komplementami. Jaka to ty sama jesteś mega, ekstra, super atrakcyjna. Jak to niby miało komukolwiek tutaj pomóc? Twoje przechwałki są OK, ale moje już nie?

Jeśli rzeczywiście powiedzenie dziewczynie, która uważa się za przeciętną, że jest przeciętna, jest zbrodnią, to z tym światem coś jest nie tak, a nie ze mną.
Dla mnie Celestine nie jest ani brzydka, ani mega piękna. To jak niby miałem określić jej urodę?
Najlepiej rzeczywiście w ogóle się nie wypowiadać albo tłumaczyć dziewczynie, że jest psychiczna (jak wy non stop próbujecie jej wmawiać i namawiać na terapię). To jest bardziej ok niż powiedzenie "no tak, jesteś przeciętna z wyglądu i co z tego"?
A pisałam to w tym wątku? Jak jest wątek "co uważasz o swoim wyglądzie", to piszę, ale nie podaję wzrostu czy masy ciała, jak ktoś mnie pyta o rozmiar biustu.

Nigdy nie pisałam Celestine, że powinna iść na terapię. Moim zdaniem ma nieuzasadnione kompleksy, ale nie wyobrażam sobie, żebym dostała na priv zdjęcie kogokolwiek - nawet Twoje, choć napisałam, co myślę o Twoich postach - i komentuję sobie jego wygląd radośnie na wizażu. Jaki to jest brak kultury i empatii? Poza tym jakby Celestine chciała, żeby wszyscy oceniali jej urodę, czy ją widzieli, to zamieściłaby fotografię w dziale, nie wiem, metamorfozy czy w wątku, a Ty wyciągasz fakt, że Ci na priv zdjęcie wysłała.
Z jakiegoś powodu zrobiła to w prywatnej wiadomości, nie? Nie wiem, jak widzisz obce dziewczyny, to też mówisz "ty brzydka, ty przeciętna, ty ujdziesz"
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując