Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-09, 19:11   #72
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

[quote=szugarbejb;5740700]
Cytat:
Ale przecież nikt się nie czepia Wątek służy między innymi opiniom - a w mijej opinii kuchnia z wyjściem na taras jest o wiele bardziej wygodna. W domu mojego TŻ są trzy wyjścia na taras - dwa z salonu i jeden z kuchni; jada się tam już od kwietnia i do października. Plus dom jest tak zaprojektowany iż z samochodu jest bardzo blisko.

Wyjdźmy od tego, że mnie się skosy w domu w ogóle nie podobają, choćby nie były duże,. Po prostu czuję się w takim pomieszczeniu ze skosami klaustrofobicznie. Ja w swoim domu będę miała dach kopertowy.
Ale mi nie o czepianie chodzi Jasne, jeśli się zaprojektuje kuchnię jednocześnie z wyjściem na taras i bliskością wejścia do domu, to jak najbardziej.
Moim zdaniem (a troszkę się na tym znam ) dom ma całkiem niezły układ funkcjonalny. Bardzo podoba mi się to, że do każdego pokoju jest osobna garderoba - sama bym tak zaprojektowała
Dom w ogole nie podoba mi się wizualnie, ale to już zboczenie zawodowe Wyjatkowo nie lubię estetyki domów katalogowych.

Mi osobiście podobają się poddasza ze skosami, tak więc jest to kwestia gustu. Choć zapewne sama w przyszłości będę mieć dach płaski
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując