Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrastające włoski i podrażnienia po goleniu.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-22, 09:48   #55
xara83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Talking Dot.: Wrastające włoski i podrażnienia po goleniu.

Też borykałam się z tym problemem, doszło już nawet do stosowania antybiotyków od dermatologa.. ale wszystko na nic, jak była poprawa to na chwilę. Sama dermatolog poradziła mi depilację laserem diodowym Light Sheer. Nie miałam juz sił walczyć dalej z krostami i bliznami, więc spróbowałam. Po pierwszym zabiegu, gdy wszystkie włoski wypadły była rewelacja. Przed drugim zabigiem znów trochę wrastały jak zaczęły odrastać, ale po kolejnej depilacji naprawdę miałam spokój. Z zabiegu na zabieg włosków było coraz mniej, cieńsze a skóra gładsza) Pani kosmetyczka zaproponowała mikrodermabrazję na łydki, bo tam było najwięcej blizn i powiem, że po 3 zabiegu również duża poprawa. Szkoda, że nie zrobiłam lasera wcześniej, to nie miałabym tych śladów. Jeśli chodzi o efekt to miałam ostatni laser prawie rok temu i mam dosłownie kilka włosków. Tak więc dziewczyny nie czekajcie na cud, tylko zacznijcie działać. Ceny laserów są coraz niższe, a zabieg robi się raz na 3 miesiące. Więc spokojnie można tą kasę odłożyć, zamiast się męczyć!!!!
xara83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując