Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-05, 21:17   #71
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie masz Hebe, fajne mają ceny:-( nie widzialam w Jasmin, chyba zostaje pochodzic po normalnych aptekach, na pewno będą mieli taniej niz w SP. Tam bez promocji nie opłaca się chyba niczego kupować:-\

Kolor budzi zainteresowanie dzieciaków, jak wracalam autobusem, to byłam obgadywana przez małe dzieciaczki:-D szczegolnie dziewczynka się zachwycała:-D polecam więc rozowe wlosy, jezeli ktos chce sie przypodobać dzieciom:-D

Moj wlasny chlop za to skomentował "ooo, masz czerwone włosy". Po prostu facepalm:-D

Dobra, koniec o moich wlosach, juz za duzo aie nagadalam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Chodzić mi się nie chce, nie lubię pań pracujących w aptekach zamówię chyba na allegro, tam wychodzi 24 z przesyłką
Czerwone włosy heh spoko mój też niczego nie zauważa, ale koleżanka ma lepszego faceta z włosów do połowy pleców obcięła się na boba, a jej facet nie zauważył i jak się zapytała czy nie widzi żadnej zmiany to zapytał czy pofarbowała włosy
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
P

Ja to się po odstawieniu anty mecze znowu z pryszczami Ale póki co zmieniam pielęgnacje, i widze ze coś się goi.
Na pryszczyki polecam olejek tamanu
Ja sie za to teraz bede męczyć z maścią sterydową Ale to nie na twarzy
o co to za olejek i gdzie to się kupuje
u mnie właśnie dziwnie, bo tylko na twarzy te pryszcze mam, w żadnym innym miejscu nigdy nie miałam
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcia, tylko to nie w słońcu, bo słońca nie było

I tak patrze teraz że jakieś plamy mam na tych kłakach
ładne są, i jaka Ty jesteś chudziutka

Ja dzisiaj zrobiłam turbo spalanie z ewką i myślałam, że padnę
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując