Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seks oralny - zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-02, 17:32   #996
parasol_w_deszczu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 50
Dot.: Seks oralny - zbiorczy.

Zapytałam, licząc na odpowiedź chociażby kilku osób, zawsze to więcej niż jedno stanowisko. A czemu dociekam? Bo odpowiedź typu "nie, to nie jest możliwe" nie do końca mnie przekonuje. Drążyłam temat, licząc na argumenty. I wszystkim dziewczynom, które takie argumenty wysunęły, bardzo dziękuję 🌺 A że wciąż miałam niedosyt argumentów, to zapytałam dodatkowo, czy któraś z Was ma takie doświadczenia - i tutaj też dziękuję dziewczynom, które się wypowiedziały🌺

Prawdę mówiąc wciąż mnie zastanawia jeszcze, czy Wy nie miałyście takich obiekcji zaczynając taką formę pieszczot, że może to doprowadzić do zapłodnienia (w przypadku nie stosowania antykoncepcji hormonalnej).

I tak jak już napisałam kiedyś wcześniej, gdybym wzmianki o takiej możliwości zajścia w ciążę nie przeczytała na kilku stronach internetowych, to pewnie by mi to nawet do głowy nie przyszło i w życiu nie pomyślała bym takimi kategoriami. No ale że przeczytałam, to zaczęłam sobie to wyobrażać, do tego stopnia, że stało się to dla mnie zupełnie prawdopodobne, możliwe. Stąd moje pytania.
parasol_w_deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując