Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - peeling enzymtyczny gommage i oglolnie pielegnacja u faceta
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-18, 16:33   #1
adam2084
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3

peeling enzymtyczny gommage i oglolnie pielegnacja u faceta


hej witam wszystkie pieknosc z tego forum, mam pytanie odnosie peelingu enzymatycznego wiem ze to troche dziwne ze owego uzywam ale mam cere tradzikowa zaczalem stosowac differin + cetaphil do przemywania i skora mi sie luszcy chcialem kupic jakis peeling ale chyba zly kupilem bo mialo byc zmywany woda a kupilem soraya na ktorym pisze ze trzeba go zwalkowac i walsnei nie wiem o co chodzi zwalkowac czyli zetrzec czy jak ?? po zaschniciu ma dziwna konsytencje i ciezko go zetrzec a przy mojej skorce szorowanie troche nie bardzo wpylwa na zaskorniki.
Powiem wam jeszcze jedno ze differin usunal prawie wszystkie moje pryszcze ten kremik jest swietny do tego cetaphil do mycia twarzy ( ja zmywam przegotowana woda) i peeling ktory usunie zluszczona skorke , zostaje ogolic sie pod wlos i skorka jak pupka u niemowlaka.
Tak oto jak prawie pozbylem sie tradziku, zaskornikow, majac 21 lat wkoncu powiedzialem sobie dosc i wzialem sie za siebie wczesniej to twarz mylem byle czym.
Wiec dziewczyny nie lamac sie i do roboty , a i jadlem duzo drozdzy
adam2084 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując