Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-10, 13:05   #78
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kathy dziekuje za rady, doceniam pomoc
no wlasnie mam swiadomosc, ze ostatnio farbuje stanowczo zbyt czesto. za czasow rb mialam piekne geste wlosy, a teraz jest duuzo gorzej. mimo, ze bardzo mocno je scieniowalam
rozwazam jeszcze polozenie joannowej saszetki ze dwa razy, a potem danie tego koloru ce-ce , ale z oksydantem 3

co to za nowa wersja, pisz pisz?? no i wstaw swoje nowe dzielo. uwazam, ze woda 9 to agresor nawet przy ciemnych wlosach
Włoski po farbowaniu (4 tyg.temu) kolorkiem 8.44 wypłukały się na cynamonowy blonda że ratuje włosy jak mogę to znalazłam opcję żeby tylko odrost zafarbować - 9.34 tylko odrost kolor identyczny - gdybym dała wodę 9% wyszło by bardzo jasno od odrostu a przy tym miałabym bardzo podrażnioną skórę.
Co do nowej wersji Absoluta to dostałam pare miesięcy temu próbkę szamponu i maski i się zakochałam w szamponie który pięknie oczyścił i nawilżył mi włosy. Kupiłam na Allegro wielkie opakowanie aż 500 ml.
Powiem szczerze że przy tym szamponie mam fajnie nawilżoną skórę głowy i włosy, nie potrzebuje ciężkiej odżywki jedynie coś lekkiego w sprayu - ale też 2 x w tygodniu obowiązkowa maska i włosy fajnie się mają - nie mam zamiaru ich uszczęśliwiać na silę kokosem. Wracam do poprzedniej wersji (szampon+maska +ampułka prof) plus cięcie włosków co jakiś czas + farbowanie tylko odrostu jak na razie.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując