Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-10, 14:14   #79
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez nikah Pokaż wiadomość
Kochane, może tu mi odpowiecie na moje pytanie z innego wątku:

Jeśli na średni blond z miedzianym połyskiem (poziom na oko 7) położę Vitalitys Art Absolute perłowy blond 9.8 na słabej wodzie, mogę liczyć że odcień się trochę zneutralizuje? Wiem, że farba farby nie rozjaśni, chciałabym tylko stonować rudy odcień, poza tym mam pół tubki tego koloru i nie wiem co z nim zrobić

Czy dobrze kojarzę że perła ma fioletowy pigment? Bo na próbniku ten kolor wygląda niebieskawo.
Dobrze kojarzysz, perła ma filetowy pigment (u Vitality's 8 po przecinku to fiolet), aczkolwiek ja bałabym się takiego zabiegu. Eksperymenty z włosami rozjaśnianymi i rudymi są dosyć ryzykowne i chociaż do odważnych świat należy to jeśli chcesz zneutralizować odcień to postawiłabym raczej na toner, a jeśli chciałabyś całkiem go przykryć i iść w inne kolory w przyszłości to wybrałabym odcień naturalny, np. 8/0.

viki1988 a może inne stężenie % na odrost a inne na długość rozwiązałoby Twój problem? U mnie przy rudych włosach to był jedyny sposób na uniknięcie jaskrawych i jaśniejszych odrostów, chociaz trochę z tym zabawy...

kathy miałam okazję widzieć 8/94 na żywo, piękny kolor I same słodkie skojarzenia: toffi, karmel, to kolor moich ulubionych krówek (cukierków w sensie :P). Tylko to bardzo ciepły, rozświetlający kolorek, więc nie bardzo dla osób z zimną karnacją (a nie wiem jaką masz). W każdym razie na włosach cudo.
Aha, mam jeszcze trochę głupią prośbę Pisałaś, że farbowałaś włosy TŻ 5/0, myślisz, że pozwoliłby sfotografować swój czerep? Straaaaaaasznie bym chciała zobaczyć jak ten poziom wychodzi na włosach

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-07-10 o 14:17
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując