Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-10, 15:28   #1268
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Melduję, że krem lawendowy Lirene Natura jest bardzo fajny. Zupełnie inny niż malinowy - gęsty, treściwy, odżywia i chętnie kupię go znowu.
Wykończyłam czarną esencję Bentona i zaczynam używać toner Whamisa, który zapowiada się o wiele lepiej.
Już dłuższy czas używam kremu do rąk i kremu do twarzy Feel Free i są bardzo fajne. Krem jest dość treściwy, teraz używam go na noc, bo na dzień jest za ciężki. Dobrze nawilża, koi, taki dobry podstawowy krem. Nie mam do czego się przyczepić. Chętnie kupię coś jeszcze od nich do twarzy, widziałam że wprowadzili w Hebe kremy w słoiczkach i sera.


A i jestem zadowolona z kremu pod oczy Make Me Bio, super się sprawdza na dzień. Mam wrażenie, że skora jest wyraźnie gładsza, jędrna. Na noc używam Martiny awokado i w końcu nie mam przesuszonej skóry pod oczami.


Z kremów do twarzy to kończę Phenome z wit C i zaczęłam Pureheals z propolisem mam jeszcze ampułkę do kompletu i też zamierzam napaść Hebe po więcej ich kosmetyków plus spróbować tej zielonej serii.

A w kolejce czego krem Alkemie.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując