Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-27, 09:25   #238
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Czy chodzi o dr. Adriane Rakowską?
Zerknij na forum walka z łysieniem androgenowym, nie jestem pewna jak ma na imię, tylko kojarzę nazwisko które się przewija na wielu forach.
Ja się leczę w poznaniu gdybyś potrzebowała lekarza to polecam dr Mikiel

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
[mention]Agunia001 [/mention]
dostałam w torbie, nie w pudełku załączam fotke różu.
I jak na buzi? Ja zrobiłam giga zamówienie na kilkanaście produktów, nie ma bata musi przyjść w kartoniku, moje lakiery zasługuja na nowy kartonik
Nie mogłam się zdecydować który kolor tej podwójnej szminki płynnej kupić i wzięłam kilka.
Na fali różu zakupiłam tez kilka róży chanel tych wypiekanych bo wstyd ale nie mam żadnego w kolekcji

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Oj, nowego cht zdazylam sie juz pozbyc, tragedia to dobre slowo dla niego. Ciezki, widoczny, co gorsze wchodzacy we wszystko, co sie da, przez co zmarszczki widoczne 2 razy mocniej. Nie wspominajac, ze najjasniejszy kolor jest sporo za ciemny. Porazka.
I jak podkład chanel po całym dniu? Chyba już są stacjonarnie w D, skocze dzisiaj wyżebrać próbkę. W sumie nie pomyślałam - robią teraz próbki podkładów?

Oj zasmuciłaś mnie tym CT, może zamiast trzymać go w kolejce wypróbuję od razu i jak nie przypasi puszczę dalej w świat (póki hype na niego jest)
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując