Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-10, 10:25   #175
gosus
Rozeznanie
 
Avatar gosus
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 689
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez thian Pokaż wiadomość
Od regularnej. Jeśli np. wybrany przez Ciebie produkt, ma cenę powyzej 90zł dopłacasz różnicę, jeśli jest tańszy otrzymujesz go za 1 grosz. IMO najlepiej z tym poczekać i wykorzystać podczas promocji 1+1
Dzięki za podpowiedź z promocją 1+1

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez pysiak13 Pokaż wiadomość
ja od 2015 i juz kiedys dostalam jakieś kody w paczce. zaczynam załować, że nie zamówilam przed nowym rokiem jak kody z paczek byly jeszcze aktywne, ogólnie coraz słabsze oferty ma yves rocher, nawet na wyprzedaży, ale mam kilka ulubionych kosmetyków i raz na jakiś czas zamawiam, ale kiedyś to robiłam zamówienie praktycznie co miesiąc, najpierw ze sklepu internetowego później też z wysyłkowej.
Kojarzę, że chyba uwielbiasz dwufazówkę do demakijażu
Pamiętam jak były akcje, żę Irysa można było wyhaczyć za dwadzieścia parę złotych. Kosmetyki były przecenione i jeszcze od tego -100 zł lub -50 %. Zamówienia szły kilka na miesiąc a teraz tak jest wszystko uszczelnione, że "klękajcie narody"
Składam zamówienie 1 na dwa miesiące głownie dla oliwki Hamman
gosus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując