Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-17, 16:28   #8
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
No to daj dobry przykład i przestrzegaj tego sama, bez oczekiwania na wzajemność. Sporo tutaj bronisz KK, często dość agresywnie się wypowiadasz, wyliczasz jak to Twoja rodzina wspiera kościół finansowo, a nie przypominam sobie żebyś merytorycznie odnosiła się do zarzutów jakie tutaj padają po adresem KK. Albo do tragedii jakie ludzie lgbt+ przeżywają i do których kościół się mocno przyczynia. Dziwi mnie to, bo jesteś osobą empatyczną i szanuję to co robisz dla zwierząt. Szkoda że w kwestii religii wydajesz się być kompletnie zaślepiona.
Nie jestem zaślepiona, też jestem za rozdziałem Kościoła od państwa, moim reprezentantem światopoglądowym jest Hołownia, którego i prawica i lewica krytykuje, bo każdy uważa go za przedstawiciela wrogiego obozu. Gdybym miała wybrać idealny rząd to kapitalistyczna gospodarka Bosaka, postępowośc, sprawy kobiet i podejście do zwierząt Biedronia i reszta wg Hołowni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2021-09-17 o 16:32
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując