Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PM 2018, cz. X
Wątek: PM 2018, cz. X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-01-25, 09:16   #3352
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez nielubiegrzybow Pokaż wiadomość
Jestem ze 30 stron w tyle znowu

Wpadłam się pochwalić, że spisaliśmy oświadczenie w urzędzie, mamy bez problemu naszą datę, godzina 16:30, chcieliśmy 17, urząd 16, więc spotkaliśmy się w pół drogi. Trochę bałam się, że wyskoczą z jakąś 13 bo piątek i pani Halinka chce do domu Całe szczęście nie było problemu.

U mnie teraz pakowanie, w piątek rano wylatujemy ze znajomymi na weekend do Izraela, złapię trochę witaminy D i po powrocie zamawiam zaproszenia i duperele do winietek i dekoracji.
oooeessu ale Ci zazdroszczę

też bym gdzieś pojechała, gdziekooolwiek ja to ten typ że wracam z wyjazdu i już planuje następny
no ale teraz ferie, więc interes się kręci, mamy dużo zamówień, to nawet nie marudzę TŻ, że chcę już znowu gdzieś pojechać
ale w marcu mu nie odpuszczę baw się dobrze


Cytat:
Napisane przez sunshine_25 Pokaż wiadomość
A ja sie ciesze ze zamowilam puste bo nagle rodzice TZ chca kogos jeszcze zaproscic, pozniej kolega rozstal sie z dziewczyna a byla wypisana imiennie wiec trzeba bylo mu zrobic nowe , moja mama kogos tam chce zaprosic i jakos te ‘puste’ sie juz rozeszly. Dopraszac tez nie planujemy.
ja mam taką sytuację, że nie tak całkiem dawno byliśmy zaproszeni na wesele mojej koleżanki, a teraz na moje wesele muszę ją zaprosić z nazwiskiem panieńskim, bo jest w trakcie rozwodu, więc do tego czasu już chyba panieńskie + osoba towarzysząca


Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
Odebrałam wyniki krwi i wszystko w normie, nawet hormony tarczycowe ulżyło mi [emoji4]
super



Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
Katiennn, to nie jest dyskryminacja, a ukłon w stronę małych cycków takich jak moich - małe B z dużym marginesem [emoji16]
fajny ten ukłon, zazdro



Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Na pewno już takie pytanie było ale nie czytałam wszystkich części więc ponowię. Na ile osób macie zaplanowane wesele?
ok. 125 będziemy zapraszać
ale myślę, że ostatecznie w 100 się zamkniemy, przynajmniej tak bym sobie życzyła


Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Zamówiłam pończochy z Marylin beżowe z białą koronką. Od razu wzięłam 2pary. Jeszcze tylko majty i mam wszystko.

Robicie smaka tymi tortami �� musimy się wkoncu zapisać na degustacje.

Denerwuje mnie sprawa perfum na ślub. Zamówiłam probki miss dior 2011 i miss dior Cherrie 2006 i dalej czuję, że to chyba nie to.

My nie dopraszamy gości. Już się nam kulku wyruszyło.

Przyszły mi szlafroki satynowe dla druhen. Muszę je wyprać i zrobić nadruki.

W piątek pazury próbne, a później protokół.
próbne pazury? serio? nawet to?
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora