Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-12-03, 18:29   #81
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
Boję się że jednak jakaś leniwa akcja porodowa się zaczyna mój mąż wyjeżdża właśnie na 5 godzin poza Kraków i cholernie się boje [emoji24]
Może to krzyzowe i się nie piszą? Współczuję bólu. Może coś się zaczyna... Tz na pewno zdąży wrócić. Jak coś to pedz na ip.

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Hej, ja ze styczniowych ale u nas wszystko wskazuje na poród grudniowy postanowiłam, ze tez zacznę się tutaj udzielać

Wczoraj mnie tak mała skopała, ze aż uformowała z tego wszystkiego kwadratowy brzuch ;D

Dziewczyny wszystko juz macie? Komplet wyprawki i torby do szpitala przygotowane??
A moze któraś jest z Wrocławia?
Hej, witaj ☺
Ja juz dawno spakowana, wyprawka tez całą gotowa ☺


Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Mi w zeszły wtorek też przepowiadała poród w ciągu najbliższych dnia a nawet godzin, a do dziś się nie rozpakowałam, oby u Ciebie wyglądało to inaczej bo mnie męczy to czekanie.Właśnie lepiej ale w żłobku założyły jej pampersa bo nie woła. To ja się pytam gdzie te osilane rzeczy bo wróciła w tym co poszła. A ja teraz przez to siedze i rycze tak mi hormony uderzyły do głowy.Hej. U nas już wszystko gotowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eh panie chyba chciały mieć łatwiej i nie musieć biegać do toalety. [emoji9]


Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
A Wgle pewnie pytanie od czapy ale kto pyta nie błądzi ;P
Niemowlak spi na jakiejś poduszce? Domyślam sie ze pewnie jakaś super płaska. Kojarzę tylko te motylki antywstrząsowe z la millou na spacery. A do łóżeczka to jakie macie???
Ja mam taką cienka, płaska ale nie będę jej kładla na razie. Na razie będzie spala bez poduszki. Do wózka mam niby tego motylka ale też nie wiem czy będę używać, pewnie nie [emoji3]


Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora