Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-04, 08:09   #64
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość


Byliśmy na bilansie 2 latka. Lekarka nawet nie zauważyła , że Pestka ma 1 ramię niżej. .. dopiero jak je zwróciłam na to uwagę. Mamy skierowanie do ortopedy. Reszta ok. Prócz tego , że spytała ją jak się nazywa i ile ma lat. Oczywiście nie potrafi tego pow. Nie wiem nawet czy rozumiała o co jej chodzi. Potem już nic nie chciała zrobić. Ani się przejść ani pokzc gdzie ma nos czy oczy....
Wit d mamy teraz w ogóle nie dawać. Dopiero 1000 na jesień .
Logopede przelozylismy na koniec roku. Tz stwierdził że da jej jeszcze czas wychodzi na to ze juz wszystkie dzieci w żłobku mówią prócz naszego.

W żłobku widzieliśmy film. Ogeyzlo ja to samo dziecko. Rodzice byli u psychologa. Będą chodzić na terapię. Wychodzi na to ze agresja spowodowana jest zabraniem smoczka.



Mialam was spytać czy wasze dzieci mają napady złości? My co dziennie mamy gehenne ze zmianą pieluchy. Od jakiś 2 mc. Nie chce iść zmieniać. Raz chce raz nie. Raczej nie. Kąpać się nie chce. Wrzask. Ubierać rano tez nie. Tez jest histeria. Ja czegoś nie chce to tupie i krzyczy. Na początku tlumaczymy ale to nie przynosi rezultatow. W ciszy robimy co mamy zrobić a ona wrzeszczy .... nie wiem czy to bunt 2 latka. Czy co to. Trwa już 2 Mc. Młody ma 1 mc. Wiec to nie jest z nim związane.
Wiesz co u mnie pomoglo.... odstawienie bajek z telefonu definitywnie. Zupelnie inne dziecko a tak byla histeria o wszystko. Ona ciagle ogladala ta ruska dziewczynke co z tym tatusiem sie "bawi" i ta dziewczynka wlasnie o wszystko robila awantury

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując