Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-24, 19:16   #1229
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Kiss, party, gratulacje dla Was dziewczyny

My wczoraj zaliczyliśmy spacer wózeczkiem po przedszkolaka, a dziś byłam z Mikim w sklepie Jutro zabieram go do mojej pracy, bo muszę papierzyska wypełnić

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
A my wróciliśmy od pediatry (świetna babka z super podejściem do dzieci) z diagnozą że nasza Alka za dużo przybrała i ją przekarmiamy . Fakt w 18 dni przybyło jej prawie 800g. Mam mocno kontrolować ile i jak często jej daję. Absolutnie nie dawać mm po karmieniu piersią (mm jest bardzo kaloryczne). Karmić na żądanie ale w takim schemacie, że jak 8 karmień to po 10 minut (jedna i druga pierś) jak 12 karmień to po 5 minut. Już widzę jaki będzie bunt na pokładzie u mojej cycoholiczki ehhh. To że robi jedną kupę dziennie i to z dużym trudem też wynika z przekarmiania, rany a ja chciałam dobrze, żeby dziecko nie było głodne

I dowiedziałam się ciekawostki, że buraki jedzone przez mamę kp mogą powodować u dziecka biegunkę. Ja mam je jeść żeby Małej było łatwiej zrobić kupkę.
Kurde, ja tego nie rozumiem... Mój pierwszy syn przytył w ciagu trzech tygodni od wyjścia ze szpitala 1100 gr i nikt mi nie powiedział, że go przekarmiam. Wręcz przeciwnie-pediatra była bardzo zadowolona

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Mam pytanie: jak idzie się na wywołanie porodu to od razu z osobą towarzysząca jeśli w planie mam porod rodzinny? Czy idę sama pod kroplówkę a dopiero jak coś się zacznie to mówią mi ze porod się zaczął i dzwonimy po męża?

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Ja tak zadzwoniłam, że tż nie zdążył dojechać

namisek, współczuję, że trafiłaś na takie położne... Co za okropne babska!!! Tak o porodzie mogłyby pewnie opowiadać nasze mamy... I gdzie tu "Rodzić po ludzku". Bidulko, naprawdę mi Ciebie żal, że dostałaś się w łapska takich pind...
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora