Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlaczego ludzie przestają się odzywać do kogoś z dnia na dzień?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-28, 07:31   #6
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dlaczego ludzie przestają się odzywać do kogoś z dnia na dzień?

Cytat:
Napisane przez KlarkaLatarka Pokaż wiadomość
Miałam przyjaciela, z którym świetnie się dogadywałam, potrafił zwierzać mi się godzinami i ja mu też, był dla mnie jedną z najbliższych osób. A pewnego dnia przestał się odzywać. Tak nagle, nie podając powodu. Na wszelkie próby kontaktu nie odpowiada, nawet nie odczytuje wiadomości. Nic mu nie zrobiłam i nie miał za co się obrażać. Naprawdę zawsze mógł na mnie liczyć i myślałam, że ja na niego też? W życiu bym się tego nie spodziewała po nim, że mógłby się tak zachować. Minął już jakiś czas i staram się nie przejmować tym, ale zastanawiam się, co mogło się stać z czystej ciekawości i jak ludzie mogą się tak zachowywać? Co nimi kieruje? Miałyście kiedyś taką sytuację? Wyjaśniło się coś? Chodzi mi o takie zachowania w relacjach przyjacielskich głównie.
1. Jak długo się znaliście?
2. Czy była to znajomość na gruncie realnym, czy zwierzenia online?
3. Co robiliście, jak się już spotkaliście?
4. Czy mieliście jakieś realne oparcie tej przyjaźni w życiu - krąg znajomych, wspólne inne sprawy, niż tylko Twoje zwierzenia?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując