Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-17, 09:15   #1089
Madzikson
Raczkowanie
 
Avatar Madzikson
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 58
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

Dziewczyny WIELKIE dzięki za odpowiedzi!

Moja skóra jest wrażliwa i niedawno usłyszałam właśnie ( że ma niewielkie naczynka) i że powinnam ją uspokoić , nawilżyć, wyciszyć.

Zależy mi przede wszystkim na działaniu odżywczym, nawilżającym, nawadniającym ( przy okazji może być przeciwzmarszkowe, ale nie musi).

Formuły żelowe niestety nie sprawdzają się u mnie na noc ( są za słabe, w dłużej perspektywie wysuszają mi twarz i pojawiają się plamy i skórki), a teraz chciałam właśnie zainwestować w dobry krem na noc ( po zmyciu makijażu, jak chodzę po domu po pracy).

Bardzo dbam też o delikatne, ale dokładne oczyszczenie twarzy ( pokłosie bycia trądzikowcem jak byłam młodsza – traktuje to jako punkt honoru i niestety cały czas na moje buźce pojawiają się mniejsze / większe wypryski raz na jakiś czas).

W planach mam zakup serum z witaminą C, a na jesieni chcę podziałać trochę z retinolem i kwasami ( migdałowym, laktobionowym). Teraz już słońce za duże.

Czy ten produkt jest wart swojej wysokiej ceny?

Lacto Tonic Peel Mission
Aqua, Jasminum grandiflorum Flower Water, Phenoxyethanol, Lactobionic Acid, Niacinamide, Panthenol, Glycerin, Allantoin, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol.

Aza Tonic Peel Mission
Aqua, Anthemis Nobilis Flower Water, Propylene Glycol, Polyglyceryl-4-Caprate, Azelaic Acid, Niacinamide, Panthenol, Allantoin, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol.

Zauważyłam, że moja skóra lubi trójglicerydy

Ekspetrki czy mogłybyście napisać mi coś więcej o tych kosmetykach Colway? Czy warto na nie wydawać pieniądze? Co mają takiego w swoim składzie ( żeby to bardziej przeanalizować)?

Medex jest bardzo drogi ( około 300 zł) – proszę powiedzcie czy warto wydać na niego pieniądze? U kosmetyczki byłam raz, która tak bardzo go wychwalia więc nie ma się nią za bardzo sugerować.

Następnie zamieściłam składy tych słynnych produktów Pat&Rub od Kingi Rusin ( na facebooku mają mega dobre opinie, ale może usuwają negatywne – ja zawsze jestem podejrzliwa )

I Ekspertki proszę wypowiedzcie się na temat kremu Organique – myślałam, że to będzie strzał w 10 – zdrowe, eko, odżywcze, mało szkodliwych substancji – czy faktycznie ten krem jest warty uwagi? Czy to ściema marketingowa?

1) Organique krem na dzień z dynią

AQUA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, GLYCERIN, BETAINE, CHONDRUS CRISPUS (CARRAGEENAN) EXTRACT, CUCURBITA PEPO (PUMPKIN) FRUIT EXTRACT, GLYCERYL STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE CITRATE, PARFUM, BENZYL ALCOHOL, LYSOLECITHIN, DEHYDROACETIC ACID, SODIUM HYALURONATE, SCLEROTIUM GUM, TOCOPHEROL (MIXED), BETA-SITOSTEROL, SQUALENE, PULLULAN, XANTHAN GUM, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE.


Proszę czy poświęciłybyście chwilę na dokładniejszą analizę tego co wysłałam?

Bardzo, Bardzo Wam dziękuję!
Madzikson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując