Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry fryzjer w Warszawie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-24, 15:47   #4376
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez anna22222 Pokaż wiadomość
Dla mnie najlepsza jest Ela Jurek, na początku chodziłam do niej na Chełmską a teraz jest na Siennej, tania nie jest ale raz na jakiś warto się szarpnąć bo włosy po jej farbowaniu są zupełnie inne niż kiedy je sama farbuję a za każdym razem podglądam jakie ma farby i szukam ich potem w profesjonalnych hurtowniach. Strzyżenie to samo, długo się ładnie układają, ale robi to bardzo starannie, trzeba przyznać. Na strzyżenie z farbowaniem i refleksami trzeba rezerwować 2,5 do 3h

Ja o pani Eli mam mieszane uczucia. Chodziłam na Chełmską do tego salonu, ale strzygła mnie jej pracownica i wówczas było super. Raz trafiłam pod nożyczki pani Eli i efekt mi się nie podobał, mam kręcone włosy, a zostały ścięte kompletnie nieumiejętnie, zupełnie się nie układały, grzywkę też mi za bardzo wycięła. Natomiast bardzo mnie zapewniała, że wszystko jest ok i zachwycała się efektem na głowie, więc z pewnością "przegadać" klienta umie. Ja jednak nie byłam zadowolona.


Czy ktoś ma opinie o salonie Dea Atelier na Stawkach? ponoć jest tam jakaś rewelacyjna pani Sylwia od kręconych włosów.
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując