Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lutówki 2017 ❤ - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-17, 11:18   #2962
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Hej dziewczyny [emoji4]. Dla mnie to ostatni weekend wakacji, od poniedziałku wracam do pracy, dzieci do żłobka i przedszkola. To był baaaardzo intensywny czas i trochę się cieszę na tę rutynę [emoji4].

Ze żłobkiem mamy mały problem, bo dzwoniła dyrektorka, ze nie zdążyli skończyć remontu, który trwa od początku lipca i w sierpniu muszą chodzić do innego. Jego grupa będzie miała salę tylko dla siebie, panie te same, dzieci też, tylko budynek inny. Mam nadzieję, ze obędzie się bez płaczu [emoji4].

Kolejne pytanie dyrektorki, czy chcę żeby poszedł do grupy starszej, czy chcę żeby został w grupie drugiej mieszanej. Tam są dzieci od 1,5 do 3,5. Podjęłam decyzję, żeby został w tej mieszanej, w swojej sali, ze swoimi paniami. Jestem zadowolona to nie będę zmieniała [emoji4].

W tym tygodniu sprzątam intensywnie cały dom, wrzuciłam kilka worków niepotrzebnych rzeczy, przebralam ubrania, zabawki, dokumenty, od razu mi jakoś lżej [emoji16].

Zrobiłam listę potrzebnych rzeczy do żłobka i przedszkola. Kapcie zamówione juz przyszły [emoji4]. Musiałam corci zamówić, bo stacjinarnie ciężko dostać rozmiar 30 z odkrytymi palcami, a na takich mi zależało.

No i tyle rzeczy chciałam napisać i nie pamiętam [emoji4].

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
O nie, mam nadzieje, ze szybko dojdziecie do siebie, choc nie wiem, co to za chorobsko.Ale super. To takie miłe okazać innym uprzejmość i widać że dobro wraca.

U nas trochę trudności. Zmarł moj dziadek, miał 97 lat, ale mimo to przykro. Pogrzeb w poniedziałek, a Nina chora, katar, kaszel i temperatura [emoji852] Pewnie pojadę sama.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo mi przykro [emoji852]️.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez minula Pokaż wiadomość
sQ i jak młoda? Diagnozowaliscie M?

U mnie remontowali balkony, ja nie mam, ale oba mieszkania po bokach mają. Jakiś czas temu jeden mówi, że okna mi pobrudzili jak chlapali z góry. Ja, że spoko, jak skończą to sobie umyje. Dziś widzę, że składają windy, jeden puka, czy posypać trutke na mrówki [emoji16] ja że nie, bo juz nie ma. To do widzenia, udanych wakacji i takie tam. Poszłam z dziećmi na plac zabaw. Po powrocie odkrylam umyte okna [emoji4] i czekoladki na parepecie z kartką: za uprzejmość i dobrą kawę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaka miła niespodzianka [emoji4].

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Imprezka chyba udana. Nie wiem nie byłam. Chrzest jakoś wyszedł... W szpitalu... Hela rano miała atak duszności i dlawienia. Jesteśmy w szpitalu. Wyszła póki co myko... Eh

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Ojej [emoji852]️, doczytałam że juz w domu. Mam nadzieję, ze Helenka juz ma się dobrze. Straszne przeżycia z tym chrztem i szpitalem [emoji852]️. Ściskam mocno [emoji8]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Hej. Dawno mnie nie było ale u nas ciągle coś się dzieje
Niedawno wróciliśmy do domu. Cały lipiec poza domem

Hania od jakiegoś czasu pięknie mówi pełnymi zdaniami. Jeszcze niedawno ciężko było zrozumieć co chce powiedzieć [emoji28] a teraz ładne zdania składa.
Uwielbia ostatnio grę memory mamy takie fajne karty dla dzieci. Świetnie jej idzie zapamiętywanie gdzie leżały karty. Chyba lepiej ode mnie [emoji28]
U nas pielucha dalej do spania tylko,ale coraz częściej budzi się sucha.
Wogóle taka duża się wydaje już [emoji849]

Zmieniam dziewczynom łóżka. H. miała jeszcze ze szczebelkami,a D. z Ikei SNIGLAR. Zamówiłam im dwa narożniki rozkładane. Długo myślałam jakie łóżka kupić. Piętrowego nie chciałam bo bałabym się że któraś z góry spadnie. Są też takie łóżka wysuwane 2w1. Ale to znów jedna by na drugą w nocy wchodziła [emoji28] nie mamy w pokoju dużo miejsca więc myślę że takie sofy/ narożniki rozkładane to dobre rozwiązanie [emoji108]

Wysłane z mojego Redmi 7 przy użyciu Tapatalka
I jak się sprawdziły lozka dla dziewczynek?

U nas Jasko nawija jak szalony. Teraz jest ten czas kiedy codziennie można zapisywać zeszyt z jego tekstami, posikac się można ze śmiechu [emoji6].

Za to pieluchy masakra. Dalej nic się nie zmieniło. Od 2 dni zakładam mu znów pieluchy, bo wcześniej robił 10 razy siku w majtki. Nie zawołał nigdy [emoji16].

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując