Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrażenia z powrotu do Polski-dla byłych emigrantów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-20, 21:03   #52
lamia1980
Raczkowanie
 
Avatar lamia1980
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 454
Dot.: Wrazenia z powrotu do Polski-dla bylych emigrantow

ja wróciłam 3 lata temu do pl. miałam wielkie ambicje bo kończyłam studia na jednej z najlepszych uczelni w pl. dziś zapieprzam jak bura suka (przepraszam za słownictwo) na kasie w banku. kierownictwo ciśnie z góry "NIE ZROBIŁAŚ PLANÓW" NIE MA SPRZEDAŻY. Ludzie krzyczą, że w BANKU WIECZNIE KOLEJKI masakra. ja robiłam kursy na weekendy, żeby się przekwalifikować i to bardzo dobre kursy w pl. niestety nikt mnie nie chce w księgowości bo nie mam doświadczenia nie mogę robić tego co chcę, nie mogę spełniać się zawodowo nie mam szans bo NIE MAM DOŚWIADCZENIA no i nikt nawet nie chce mi dać tej szansy na jakiekolwiek doświadczenie w księgowości.czasami nie daje rady. żyję w takim stresie. czasami nie wiem co jest dobre a co złe. długo mogłabym pisać. na dzień dzisiejszy z dnia na dzień coraz częściej porównuję pl do zachodu. czasami myślę sobie, że to chore. to nie głupota tylko w podświadomości mam zakodowane, że gdzieś jest lepiej. powiedziałam sobie ostatnio, że byle jaką pracę ktoś mi zaproponuje czy znajdę za granicą - wyjadę. zacznę od zera ale mam większe szanse niż w pl.jeżeli dalej będę pracować w takim stresie jaki panuje naokoło w pracy, wśród znajomych to w wieku 40 lat umrę na zawał. tęskniłam w irl na pl a tu tęsknię za irl jeszcze bardziej niż w irl za pl. z dnia na dzień jest coraz gorzej
__________________
Wszystkie JOANNY łączcie się! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post35572795
lamia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując