Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrażenia z powrotu do Polski-dla byłych emigrantów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-21, 16:57   #60
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Wrazenia z powrotu do Polski-dla bylych emigrantow

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;29537779]Wynajmij dom na rok, potem zobaczysz jak będzie.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Apsik, sprobuj wynająć swój dom w UK jakiejś rodzinie, małżeństwu; tak jak radzi 'paranoja' i zobaczysz jak Ci się życie potoczy w PL.
Ja obecnie kończę studia na drugim kierunku a potem zobaczymy jak życie się potoczy i gdzie znajdę pracę..
W PL nie jest źle, to jest kwestia przyzwyczajenia do danego stylu bycia i życia.
To jest jakby niemożliwe. W PL nie mam gdzie mieszkać, pieniądze ze sprzedaży domu zainwestowałabym w budowę domu w PL. Rok - dwa mogłabym (musiałabym!) mieszkać z teściami, potem już we wlasnym domu. Jak sobie pomyślę ile nerwów mnie czeka na samym początku... echhh... no ja na pewno będę po stronie tych "nie wracaj". Jedyne czego mi tutaj brakuje to dziadków i babć dla mojego synka. Widzę jak on tęskni za bliskim kontaktem ze starszym pokoleniem, mimo dosyć częstych odwiedzin to jednak nie to samo...
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując