Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowe prostowanie włosów cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-18, 20:22   #4981
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz.IV

Cytat:
Napisane przez bieska88 Pokaż wiadomość
Witam,
13 kwietnia miałam swój pierwszy robiony zabieg keratynowego prostowania u fryzjera. Z tego co się orientuję cocochoco.
Zakupiłam sobie oczywiście szampon babydream i łączę go z Biovaxem keratyna + jedwab, bo tak się złożyło, że mam obydwa, a co do biowaxa nie byłam do końca pewna, czy nie zawiera soli.
Odżywkę mam z L'oreal Pro-keratin, planuję zakupić jeszczę maskę z tej serii. Nie wiem czy to nie będzie za dużo i czy nie przekeratynuję włosów?

Mam dylemat co do suchych szamponów Batiste. Byłam w sklepie z artykułami fryzjerskimi i tam do mojej dyskusji z sprzedającą przyłączyła się klientka, która stwierdziła, że suche szampony absolutnie powinny być zakazane a po keratynie wyeliminowane całkowicie.
Z racji tego, że pani nie była dla mnie zbyt wiarygodna postanowiłam zapytać tutaj, czy Batiste szkodzi włosom po keratynowym prostowaniu?
Nie używam go często, ale same wiecie, jak to czasem bywa...

Zdjęcie moich włosów przed i po dodam, jak moja fryzjerka zamieści je na swojej stronie
Teoretycznie nie powinnaś używać produktów z alkoholem. A suche szampony zawierają alkohol. Jak nie będziesz nadużywać to nie powinno się nic stać

Mi szampon babydream puszył włosy i powodował swędzenie głowy


Kusicie tym Inoarem, chyba się skuszę na przełomie maja/czerwca
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora