Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2019 cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-26, 12:25   #2351
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Wow jaki już duży bobas . 10 dni robi się poważnie , już niedługo zaczniemy się rozpakowywać . Swoją drogą dla mnie jeszcze kosmos że niektóre z Was już za kilkanaście dni będą donoszone, u mnie równo 2 miesiące do terminu porodu , ale mi się nie śpieszy .
Mnie tam sie troche spieszy, bo juz mi ciezko. A teraz ten bol pod zebem mnie wykancza.

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Nie nie nieeeee... mój plan przewiduje urodzenie przed terminem wyszoruje mieszkanie na kolanach, byle sie nie męczyć na wywoływaniu w szpitalu.

Też nienajlepiej sypiam. Budze sie co chwila, a jak juz sie przebudze o 6, to koniec spania. Czaaasem popoludniowa drzemka wjedzie, ale nie za czesto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja niekoniecznie, ale malzowin wrozy na 10 dni przed terminem porod. I tez nie moge spac. Albo mnie swedzi skora, bo sie poce, alb bol albo sikanie. Dramat

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość

Cisnienie dzis 86 na 60[emoji23] nie dziwo ze ledwo nogi wleke. No ale odstawilam kofeine zupelnie i chyba dlatego tak mam[emoji849]
To moze jednak pija jedna kawe dziennie, z rana_

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie szyjka bez zmian, bobas wporządku, brzuszek się wyrównał z wiekiem ciąży. Waży 2490g!
10 dni jeszcze biorę luteinę i spasmolinę i niech się dzieje wola nieba, bo już będzie donoszony
A teraz leżę pod klimą i wpierdzielam zimne truskawki, bo gorąco jak cholera, a na 15 jeszcze jadę na spotkanie z położną środowiskową.
Wow jaki duzy!
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując