Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwsze użycie depilatora
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-08, 17:24   #62
paulla777
Raczkowanie
 
Avatar paulla777
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 50
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Hej dziewczyny

Wczoraj przyszedł mój pierwszy depilator. Całe życie używałam maszynki, ale ostatnimi czasy miałam jej dość.
Mój depilator, to najnowszy Braun- braun silk epil skin spa beauty edition- ze szczoteczką do oczyszczania twarzy i głowicą szczotkową do peelingu ciała. Tych szczoteczek nie próbowałam jeszcze. Od razu wzięłam depilator na pierwszy ogień.
Jakoś nigdy nie miałam problemu z bólem- tatuaże, przeróżne zabiegi, wypadki. Ten depilator jak niektórzy zapewniali jest bezbolesny, ale ja tam nie wierzę reklamom i postanowiłam sprawdzić to na własnej skórze.
Najpierw sprawdziłam kawałek uda, bo tam włoski miałam najdłuższe- po pierwszym przyłożeniu na chwilę go wyłączyłam i odstawiłam. To nie było łaskotanie Ale przy drugim i trzecim podejściu było do wytrzymania. Najlepiej znoszę łydki, tam ból jest najmniejszy. Depilowałam nogi na mokro, jednak bałam się wsadzić depilator totalnie pod wodę ( niby wodoszczelny, ale wiecie ), tak więc moje nogi były tylko oblane wodą.
Niestety w zestawie nie mam nakładek do miejsc wrażliwych, ale gdzieś ktoś pisal, że Silk Epil jest tak delikatny, że te nakładki są zbędne. Postanowiłam wziąć się za pachy. Masasakra. Trzy podejścia. O nie. Czwarte. Wytrzymałam, choć nie ogoliłam pach do końca. Natomiast okolic bikini totalnie nie dałam rady.
Skóra w miejscach depilowanych ogólnie była podrażniona, pod pachami to już w ogóle. Ale rankiem wszystko zniknęło. Pierwsze koty za płoty. Jutro robię kolejną depilację, by dokładniej pozbyć się tego, czego nie pozbyłam wczoraj
I tu moje pytanie do Was, doświadczonych depilatorek- jak przygotować skórę do zabiegu? Z tego co wyczytałam, to ta szczoteczka do peelingu powinna być użyta 1-2 przed depilacją ( z ulubionym żelem po prysznic bądź peelingiem ). Jednak przy goleniu nóg maszynki zawsze trzymałam się zasady, że peeling wykonuję po goleniu. Jak to jest u Was Drogie Panie?
I pytanie nr 2- czy Wy również nie mając odpowiednich nakładek do miejsc wrażliwych ( pach i okolic bikini ) używać tam swoich depilatorów?
Byłabym wdzięczna z a odpowiedź.
Pozdrawiam
paulla777 jest offline Zgłoś do moderatora