Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-04, 21:32   #115
Saphirie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Cytat:
Napisane przez Saphirie Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Czy któraś z was mogłaby polecić ginekologa (a najlepiej panią ginekolog, ale ostatecznie przeżyję pana) w Krakowie?

Prywatnie. Cenowo ani jakoś tanio, ani drogo. To będzie moja pierwsza wizyta, mam 20 lat, chciałabym się przebadać i poprosić o plastry antykoncepcyjne. Miło byłoby, gdyby ginekolog był delikatny i mimo młodego wieku potraktował mnie poważnie, zwłaszcza jeśli o antykoncepcję chodzi :P
Ostatecznie przeglądnęłam forum i kierując się waszymi dwoma poleceniami, zarejestrowałam się u pana Łukasza Szczudlika. Po pierwszej wizycie serdecznie polecam, był bardzo sympatyczny i cierpliwy, odpowiadał na wszystkie pytania, jak robił mi USG to po kolei opowiadał co tam widać, wszystko tłumaczył. Wszyscy opowiadali mi koszmarne opowieści o pierwszych wizytach, a tutaj bardzo, bardzo miła niespodzianka Nie dobry ginekolog, tylko świetny ginekolog
Saphirie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując