Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlugotrwałe wypadanie włosów, swędzenie głowy, łupież
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-09, 11:45   #1
marzycielka093
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 17

Dlugotrwałe wypadanie włosów, swędzenie głowy, łupież


Witam, mam problem z wypadaniem włosów, który trwa już ok 1,5 roku. Włosy bardzo się od tego czasu przerzedziły, zrobiły się słabe, cienkie. Próbowałam tabletek z biotyną i serii seboradin przeciw wypadaniu, co działało, ale jak tylko odstawiałam, problem powracał. Pojawiło się też intensywniejsze owłosienie na nogach, sutkach, wzgórku łonowym. Gdy problem się zaczął miałam bardzo poważne problemy ze stresem. Zaniepokojona poszłam do lekarza, który powiedział mi, że to prawdopodobnie przez stres. Zrobiłam dodatkowo badania hormonalne, które niczego nnie wykazały. Od pół roku znacznie lepiej radzę sobie ze stresem, jednak problem trwa nadal. W niektórych obszarach włosy mi odrastają, ale nadal intensywnie wypadają. Ostatnio problem znów się nasilił. Dodatkowo od kilku tygodniu skóra głowy mnie swędzi, bywa zaczerwieniona. Ostatnio zaczęła mnie bardzo uciążliwie swędzieć, na głowie, pojawił się delikatny łupież w postaci małych białych kropek, a z tyłu głowy wyczuwam małe, swędzące krostki. Co robić?
marzycielka093 jest offline Zgłoś do moderatora