Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-08, 17:15   #4044
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Tylko trochę ciężko te 2h wygospodarować.
Dla mnie jeszcze upierdliwe było dbanie o to, żeby szybko nie wypadły, ostrożne mycie twarzy, bardzo ostrożne zmywanie cieni, o eyelinerze mogłam zapomnieć itd.

Poważnie? To ja myślałam, że jak maluję rzęsy 5 minut, bo też mam hopla i lubię mieć rozczesane i nie wyjdę z posklejanymi, to długo
Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dla mnie to dbanie o te rzęsy- niemożność ich dokładnego mycia, gimnastykowanie się przy zmywaniu makijażu, człowiek musi uważać jak śpi, żeby się nie odgniotły..

A idź pan i nie wracaj [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie to naprawdę godzinka, nowe zakładanie 2 max.
Nie dbam o nie przesadnie, regularnie chodzę na basen, dziecko mi po oczach chlapie, twarz myje normalnie, rzęsy też spieniam przy myciu twarzy pod prysznicem więc moc ciśnienia wody jest. Gdyby mnie ograniczały to bym ich nie robiła [emoji846]

5 minut, o Pani... Tyle to ja bazę na jedno oko nakładam [emoji23] ale serio, ładne rzęsy to dla mnie najważniejszy punkt makijażu na który składa się : rzęsy i krem tonujący, czaaaasem podkład, przy większych okazjach róż. Więc zostaje mi rano wklepać tylko krem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując