Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-01, 19:51   #3624
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Vel zdrówka dla Emi [emoji8]
Ewka też nie chce jesć kaszek, a próbowałam już różnych, najwyżej będzie niekaszkowa. Na szczęście obiadki wciąga jak smok, wczoraj ledwo nadążałam łyżką machać.

Wasze dzieci też mają problem z przestawieniem się po zmianie czasu? Ewka wstaje około 6, o 18 chce juz spać, w dzień też nie może dospać więc cały czas jest marudna [emoji20]
dziękuję ze zdrowiem już znacznie lepiej!
Jak nie lubi to nie ma co zmuszać.
Moja tylko 1 dzień miała problem i padła 18:45. Szybciutko się przestawiła

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
Vel--- u nas tez teledyski lecą i wlasnie policjant to hit, moze dlatego ze dzieci tam są [emoji51] dla Emilki tez zdrówka [emoji8]

Kaszki bobovita niektóre są ok, te zbożowe bez cukru jedynie, sa na wodzie i na mleku, Adamo je zajada chętnie!
Kupiłam jeszcze Nestle zdrowy brzuszek i tez fajne, no i Hipp w rossmannie poszerzył ofertę, jest wiele fajnych zdrowych kaszek bez cukru z dobrym składem, ale wszystko trzeba czytać... i tez wrzucam osobno owocki [emoji4][COLOR="Silver"]
oo widzisz, nie znałam pana policjanta moja córka lubuje się w metallice i otava yo, takim ruskim zespole
Czytanie składów to podstawa Ja mam słoiczki z bobovity między innymi i są spoko.
MiniMonix, ja jeszcze manny nie próbowałam, mam 4 opakowania kaszek a zanim młoda je zje to rok minie
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując