Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lutówki 2017 ❤ - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-19, 10:15   #86
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
staram sie jakoś trzymac, ale serio mnie panika dopadła, bo on juz miał usuwane kiedys, ale nigdy nie było takich tekstów, że pilnie, ze nie chce go straszyć itd.


a co do znecania się nade mna to o ile jakby mnie gryzł to stosowałabym metodę i podstawiała własną rękę, to juz ciagniecia go za włosy mnie przeraża [emoji14] niestety tłumaczenie nie pomaga nic, próbowałam troche go szczypnąc , ale nie ogarnia tego




a w ogóle to jestem w pracy 3 tygodnie i zaliczyłam juz i l4, i opieke na dziecko i urlop spoko ja z tych co na zwolnienia chodzili bardzo rzadko, mysle, ze teraz to będzie się działo
Jejus dużo zdrówka dla Was [emoji8] Ja od 1 września 100% w pracy i żadnego spóźnienia (w sumie to raz w życiu się spoznilam do pracy, jak mi samochód nie odpalił i nie mogłam się dodzwonić na taksówkę) [emoji16].

Ja tez idę na usuwanie dwóch pieprzykow. Najpierw byłam u rodzinnego, potem ze skierowaniem do dermatologa, a teraz dopiero mam do szpitala chirurgii plastycznej spotkanie z chirurgiem i dopiero na kolejnej wizycie usuwanie. Wszystko trwa od maja, tylko u mnie nic pilnego. Na pewno u tz wsyztsko będzie dobrze.

No i koniec okienka, zmykam do pracy [emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując