Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają cz V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-08, 12:13   #361
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają

Hej

Właśnie godzinę temu dzwoniłam na pewną ofertę pracy i ktoś kto odebrał nie miał czasu i powiedział że oddzwoni... czekam już ponad godzinę a miało być kilka minut

Adosienka - fajnie że wróciłaś Gratuluję dzidzi, gratuluję również Ewuszce, Nenie i innym przyszłym mamuśkom

Stwierdzam że chyba więcej nas tu już planujących i będących w ciąży Oczywiście ja się cieszę z tego powodu ale odnoszę wrażenie że jak czytam czy forum( teraz trochę zwolniło) czy klub (obecnie w większości) główny temat to ciąża. Nie mam za złe że wszystkie z was chcą się dzielić takim cudownymi nowinami i rozmowami o tym ale ja nie planująca dziecka w najbliższej przyszłości nie mam za bardzo o czym pisać gdy dyskusja opiera się głównie na tym Poza tym ciężko szukać postów które nie dotyczą tego tematu zwłaszcza w klubie. Możecie mnie owalić za to co pisze bo nie wiem czy tylko ja tak to widzę
__________________
Szczęśliwa żonka
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując