Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają cz V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 13:52   #376
E87
Wtajemniczenie
 
Avatar E87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 480
Dot.: Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
Śliczne maleństwo. Najważniejsze że zdrowe. Moja mała też długo nie chciała pokazać płci. Doszłyśmy na mamusiowym do wniosku, że dziewczynki to wstydnisie. Zobaczymy czy się potwierdzi.



Witaj
Gratulacje maleństwa
Jeśli mogę coś poradzić apropo tycia to zrób sobie badania tarczycy bo zazwyczaj przy problemach z nią się dużo i szybko tyje w ciąży. Jeśli oczywiście nie robiłaś takich badań.




Ja kocham miasta. Prawie 10 lat mieszkałam w Krk i mogłabym tam mieszkać. Ale przerażają mnie koszty utrzymania no i komunikacja miejska z wózkiem...wiem bo byłam niania i cieżko było. Co do stolicy to ja chętnie bym spróbowała ale akurat mój Tż jest jakby to nazwać regionalistą i nie wyobraża sobie wyprowadzić z naszych pagórków.



Ja nie raz mojemu wyciągałam i coś zostało, ale razem ze strupkiem wychodziło i nigdy nic kotu nie było. Nigdy nie zaszkodzi isć do weterynarza jak się martwisz.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja bym poszła, ale ja ogólnie typ panikary jestem w takich sprawach.

adoosienko gratulacje
Dzieki dziewczyny za odpowiedz. Napisalam juz Mezowi zeby przejechal sie z kotka, pod warunkiem ze ja znajdzie - pewnie szaleje na dworze
E87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując