Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-25, 07:12   #5
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Hej
Melduję sie w nowej części

Zamówilam dla siebie prezent na gwiazdkę
Ostatnio tak kusilyscie sklepem action, że bylam gotowa jechać 40km do innego miasta żeby w koncu tam zaszaleć i... w czwartek otwieraja action w moim mieście

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Witam się w nowej części
Mika, nie zdążyłam Ci odpowiedzieć w poprzednim wątku - jak się postaram, to jeszcze trochę miejsca na ozdoby się w piwnicy znajdzie Chyba musiałabym rozglądnąć się za jakimiś regałami i trochę to wszystko uporządkować, bo tylko część mieści się w szafkach, ale tak czy siak - coś tam jeszcze upchnę


Ktoś wspominał o książce "Cztery płatki śniegu" - ja również bardzo polecam. W ogóle cała seria ("Cztery płatki śniegu", "Anioł na śniegu" i "Choinka cała w śniegu") jest według mnie super To chyba moje ulubione książki świąteczne
Mam w domu jeszcze sporo świątecznych pozycji do przeczytania, a już robię listę tegorocznych nowości



Za tydzień Wszystkich Świętych, a zaraz po tym pewnie wystartują reklamy w tv. Czy tylko ja mam wrażenie, że czas nagle przyśpieszył?
Zastanawiam się czy sobie nie kliknąć calej tej serii jak tak polecacie

Tak, tez mam poczucie, że czas ostatnio pedzi jak szalony
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując