Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Braun Silk Epil 9561
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-22, 13:39   #1
natasha204
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3

Braun Silk Epil 9561


hej!
miałam to szczęście i zostałam testerką Braun Silk Epil 9561.
Chciałabym podzielić się z Wami swoją opinią
Braun Silk Epil 9-561 to golarka i depilator w jednym urządzeniu.
W opakowaniu jest 6 dodatków:
ü głowica goląca,
ü nasadka do przycinania,
ü nasadka masująca o wysokiej częstotliwości,
ü nasadka zapewniająca maksymalny kontakt ze skórą,
ü nasadka do depilacji twarzy,
ü stacja dokująca.
Jest również woreczek ułatwiający przechowywanie czy zabieranie urządzenia w podróż.
Na pierwszy rzut oka depilator wydaje się dość duży, jednak jest zaprojektowany ergonomicznie i dobrze leży w dłoni.
Design jest przyjemny dla oka.
Urządzenie pracuje tak jak obiecuje producent przez 40 min bez przerwy, czerwona lampka sygnalizuje wyczerpującą się baterię. Spodobała mi się stacja dokująca, depilator dzięki niej fajnie się prezentuje w łazience.
dużym atutem jest lampka , która podświetla depilowaną skórę, jest to bardzo pomocny "bajer".
Zachwyciła mnie możliwość używania depilatora na sucho i mokro. Mam bardzo wrażliwą skórę w okolicy kostek i stóp , możliwość stosowania Brauna pod prysznicem zniwelowało ból niemalże do zera!
Ogólnie nasadka masująca również dobrze sprawdza się przy łagodzeniu dyskomfortu.
Nasadka przycinająca okazała się bardzo pomocna przy tworzeniu "fryzurek" intymnych ;p
Przetestowałam też golarkę i to w dość ekstremalny sposób: pozwoliłam jej użyć mojemu facetowi, który był posiadaczem tygodniowego zarostu niczym drwal! grube, gęste i twarde włosy po kwadransie zniknęły z jego twarzy!
Nie specjalnie przypadła mi do gustu nasadka do depilacji twarzy, co prawda nie mam problemu z owłosieniem na twarzy ale chciałam sprawdzić jak działa na wąsiku. Nie bardzo potrafiłam jej użyć, nie umiałam dopasować jej do twarzy.
Na rączce jest motyw zatopionego brokatu, jak dla mnie wygląda troszkę tandetnie, ale oczywiście jest to kwestia gustu... na szczęście nie rzutuje to na jakość użytkowania Brauna

W skrócie: dobrze dopasowuje się do ciała, łapie nawet drobne włosy (choć zalecam zrobienie peelingu przed depilacją). Łatwo utrzymać go w czystości, można zrobić to na sucho bo posiada szczoteczkę/lub na mokro pod bieżącą wodą. Czytelna instrukcja obsługi. Łatwy w obsłudze. Gorąco polecam! Świetne urządzenie!
natasha204 jest offline Zgłoś do moderatora