Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na Vinted
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-10, 18:23   #647
inezina
Rozeznanie
 
Avatar inezina
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 779
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dobra, ruszam z tym Vinted, bo od października nic nie wrzuciłam. Wzięłam sobie uwagi do serduszka. Zrobiłam wiecej fotek, plus zdjęcia na osobie... plus adnotację "zanim zadasz pytanie, przeczytaj stronę o mnie", na której wyjasniam, ze nie ma wad ukrytych, zmechacen, plam, dziur, krzywych szwów, ze rzeczy sa nowe z metkami/bez lub założone z 3-4 razy (i oczywiście zawsze dokładnie wyprane). Że nie mam nic 100% poliester, a stawiam na wiskozę i bawełnę, ale domieszki się zdarzają; podalam swoje wymiary, stopę, maksymalną wysokość sprzedawanych obcasów. Na razie jadę z torebkami i butami, i pewnie pomierzę talie w spódnicach i spodniach, ktore nie sa na mnie idealne, ale pełnych wymiarow to mi sie robic nie chce, ja mam ze 200 rzeczy jak nic, a same fotki plus zdjęcia na osobie moze ze 20 rzeczy zajęły mi pół dnia. Zanim to powrzucam na Vinted, będzie 22, czyli 8h pracy. Najwyżej na życzenie będę mierzyć. Przeorganizowałam szafki, żeby mieć te ciuchy i buty pod ręką, a nie w pojemnikach pod wyrem.
Jaki rozmiar? Może coś mi wpadnie w oko [emoji4]

Witajcie, wątek dla mnie. Ostatnio udało mi się sporo schudnąć, potrzebowałam wymienić całą garderobę i tak trafiłam na vinted.
Jak na razie dwa razy miałam nieudaną transakcję. Raz kurtka miała być w w rozmiarze 38 a przyszła 40 i sprzedająca wpierała , że rozmiar L = 38 dlatego tak podała w ogłoszeniu a i kurtka strasznie śmierdziała papierosami. Kolejnym razem płaszczyk miał być w stanie idealny i na pierwszy rzut oka tak wygląda ale ma małą dziurkę na rękawie. Napisałam do sprzedającej która jest zdziwiona , że przeszkadza mi dziurka [emoji15]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
inezina jest offline Zgłoś do moderatora