Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Marzenia niedługo spełnimy i II kreseczki zobaczymy! Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-20, 20:53   #1659
martaania92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 450
Dot.: Marzenia niedługo spełnimy i II kreseczki zobaczymy! Część VI

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
pamięta, pamięta serdeczne gratulacje
Dziękuje

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Miss_Bow Pokaż wiadomość
Pewnie, że Cię pamiętam[emoji4] Serdecznie gratuluję[emoji7]





Gdzieś mi umknęły ostatnie posty z tego wątku[emoji2960] U nas już wszystko gotowe, aplikacja mówi, że zostało 17 dni do planowanego terminu! Czekamy[emoji33]


Dziewczyny, które wciąż walczą - tak bardzo mi przykro, myślami jestem z Wami[emoji20] Nie poddawajcie się, wierzę, że każda z Was w końcu będzie tuliła swojego maluszka[emoji8]
Dziękujemy.

Trzymam kciuki za szczęśliwe i szybkie rozwiązanie .

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Bruised Pokaż wiadomość
My w środę mamy transfer ostatnich dwóch mrozaków. I niby myśleliśmy, że to już ostatnia próba i jak nie wyjdzie to kończymy, a tak wczoraj po wizycie zaczęliśmy się zastanawiać czy by jeszcze tej trzeciej stymulacji nie zrobić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękujemy

I powodzenia, oby tym razem się udało.
Jeśli tylko macie siły i możliwości - próbujcie .
Wim że łatwo się mówi, jak stoi się z boku.
U nas udało się po IUI . I też miałam chwilę zwątpienia.
Ale teraz wiem że warto było.
Za Wami przebyta naprawdę ciężka droga, ale życzę Wam z całego serca żeby u końca tej drogi czekało na Was największe szczęście .
martaania92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując