Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-25, 16:55   #18
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
Witam

Stosuję tabletki antykoncepcyjne Yasmin. 13.06 zażyłam pierwszą tabletkę z nowego opakowania. Od 20-26.06 wypadły mi dni płodne z owulacją 25.06. Ponieważ miałam urlop, nie chciałam mieć miesiączki to zamiast 7-dniowej przerwy, 4.07 zażyłam pierwszą tabletkę z kolejnego opakowania. I mam pytanie, czy owalacja ulega przesunięciu? Jeśli nie, kolejne dni płodne wypadły od 19-25.07 z owulacją 24.07. Pech chciał, że przez moje roztrzepanie zapomniałam zażyć pigułki 23.07. Zorientowałam się za późno, więc według ulotki wybrałam opcję, aby skończyć to opakowanie wcześniej czyli zrobić tydzień wcześniej 7-dniową przerwę (nie zażyłam już tabletki 24.07). Według ulotki nie ma potrzeby stosowania dodatkowych metod zabezpieczających, więc kochałam się ze swoim chłopakiem zarówno 24 oraz 25.07 bez dodatkowego zabezpieczenia. Tylko teraz nie wiem jaki wpływ na to miało moje wcześniejsze przeniesienie miesiączki Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?
Nie masz owulacji
Nie jesteś w ciąży.
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując