Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży, część 17.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-29, 21:47   #990
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Eee znów mi powiadomienia umarły a już ostatnio tak ciągle przychodziły [emoji2356]
Cytat:
Napisane przez olena90 Pokaż wiadomość
Jestem jestem.. U nas w porządku, nie licząc wykrytej cukrzycy.. Mała zdrowo rośnie

Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka
Ooo już ten tydzień [emoji16] a cukrzycy współczuję i wiem co to znaczy [emoji3525]
Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Brzuch mnie pobolewa od wczoraj, chyba na wysokości blizny A przede mną na razie tylko teleporada, mam nadzieję że wszystko jest okej...




Miód na moje serce



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze oby nic się z tą blizna nie działo..

A co do waszego podobieństwa to serio, hania to twoja mała kopia [emoji16] zawsze jak widzę wasze zdjęcia i te uśmiechy [emoji2956][emoji7]
Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale macie sliczne dzieciaki! Ja pajkę, Kamilę i justysię podglądam na insta więc jestem na bieżąco zaraz Wam swoją pannę wstawię.

Dziewczyny od dwóch dni odstawiamy się od piersi. Laura jest dzielniejsza ode mnie..
Ooo proszę jaka duża panna i kitka na głowie [emoji16][emoji41]
Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Olena, jaka zaawansowana juz ta Twoja ciąża!!
Chętnie popatrzę na Was i Wasze dzieciaki na insta, więc kto ma ochotę - dawajcie nicki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__kaaamilaaa__ też mam prywatne więc jak coś to piszcie kto jest kto [emoji12]
Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
A przypomnij mi 1 miałaś czemu cc? Wiadomo to inwencja lekarza ja w pierwszej ciąży chodziłam do lekarki i ona robiła tylko 3 usg i mało badań, teraz chodziłam do faceta i miałam masę badań plus co wizytę usg dopo a raz w miesiącu przynajmniej normalne.
U mnie też ta blizna niestety dawała o sobie znać w drugiej ciąży przez co ja dostałam od 37tc skierowanie do szpitala, boję się jak teraz będzie z rana zwłaszcza że odstęp między ciążami niejest aż tak długi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

A pytanie mam do mam co już mają maluszki w którym tc udało się wam zajść w pierwszej i w którym w kolejnej??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie jak pewnie pamiętasz, pierwsze ot tak się trafiło [emoji12] a drugim razem zaskoczyło w 13cs

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując