Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-04, 14:13   #382
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Cansada, Karola Dobrze poczytać co w sklepach jest, koło mnie trzeba dwie godziny postać, żeby zobaczyć TŻ jak usłyszał o kolejnych zakazach ubrał się i pojechał po zakupy, dzięki temu w miarę jesteśmy zaopatrzeni Zamówiłam physiogel krem w tagomago, trochę trwało zanim wysłali, o 19-tej w czwartek info, że kurier wydaje paczki do 20-tej. pod paczkomatem. Po 15 minutach TŻ dojechał ok. 50 osób w kolejce, pojechał drugi raz przed 20-tą, kurier ogłosił, że kończy wydawanie, kolejka się rozeszła, TŻ szybko się nie zebrał, przyjechał pomocnik i wydał jeszcze kilka paczek, w tym naszą. Teraz odpuszczam do Świąt Nie mam nic do demakijażu, ale makijażu też prawie nie robię, jak muszę to do oczu zmywam, daje radę
U nas kolejek nie bylo a dodatkowo bardzo duzo promocji na produkty drozsze oraz Bio. Chyba ludzie zaczynaja liczyc pieniadze , wszelkie produkty z wyzszej polki mialy karteczki z przecenami/oferta.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora