Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-05, 09:25   #390
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Oni to wiedza, ale wlasnie czas gra na korzysc. personel medyczny wyzdrowieje i troche odpocznie po morderczej walce jaka byla. Szpitale sie odkorkuja, ochronne maseczki, gogle, fartuchy powinny zostac dostarczone wszedzie. itd . CZytalam reportaze z polowego szpitala w Madrycie, tam prawie wszyscy chodzili pracowac charytatywnie po normalnych dyzurach jak jeszcze mieli sily. To co zastali to opisywali ze tak sobie wyobrazaja szpital jak trwa wojna...
CZytajac jak sie zakazaja szpitale w Pl to wlos sie jezy.

spoleczenstwo rowniez bierze odpowiedzialnosc za rozprzestrzenianie sie wirusa, ale wielu ludziom prostych rzeczy nie wytlumaczysz.

Na koniec pozytywnie, mniej ruchu na oceanie wokol wysp , wiec blisko wybrzezy oraz portu pojawia sie coraz wiecej delfinow oraz wielorybow
jak mamy nie pozbyć epidemii albo ja ograniczyć jak ludzie kłamią??
w szpitalu na dyżurze miałam delikwentki które raz przyznaje się do ankiety a zaraz potem wypierają ..
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2020-04-05 o 09:42
ranka jest offline Zgłoś do moderatora