Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-10, 15:50   #1
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642

Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!


Cześć,
szukałam w wyszukiwarce, ale nie wiem, czy wystarczająco umiejętnie.

Chodzi mi o pomysł na pierwszą w życiu kuchnię. Mieszkam w Silesii, więc firm projektujących i wykonujących kuchnie na wymiar, pod zabudowę jest mnóstwo. Zastanawiam się jednak, czy nie wymierzyć dokładnie kuchni i samej nie spróbować skompletować mebli kuchennych (tylko jakie firmy? BRW, WFM, Gawin, Agata, Ikea...?).

Chodzi mi o to, aby nie przepłacić, ale jednocześnie mieć coś solidnego, funkcjonalnego. Wolę zapłacić więcej, wiedząc, że płacę za coś porządnego, a nie za reklamę i markę. Od znajomych słyszę różne porady - jedni mówią, że lepiej zapłacić firmie, która się wszystkim zajmie, a inni, że przy odrobinie chęci i cierpliwości mogę coś przecież wymyślić sama. Kuchnia będzie miała 5m2, chciałabym przeznaczyć około 5 tys. zł - czy za tą kasę można mieć ładną, porządną, funkcjonalną kuchnię?

Czekam szczególnie na opinie, porady i wspomnienia Wizażanek (i Wizażan), które dość niedawno (do 5 lat) zamawiały lub same kompletowały swoją kuchnię.

PS. Jeśli któraś z Was jest ze Śląska, to proszę o polecenie (lub odradzenie) konkretnych firm zajmujących się projektowaniem i wykonywaniem kuchni na wymiar - interesuje mnie teren Chorzowa, Zabrza, Piekar Śląskich, Bytomia, Radzionkowa.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-08-10 o 15:53
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując