Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mój pierwsz :)
Wątek: Mój pierwsz :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-25, 01:56   #12
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Mój pierwsz :)

Cytat:
Napisane przez Halloweencorexxxx Pokaż wiadomość
Tak to potrafi mój 2,5 letni siostrzeniec.
zdolny chłopak musi być...
A swoją drogą po co pisać komentarze, które nic nie wnoszą? Czy zakładając wątek na metamorfozach albo o piersiach i tyciu liczyłaś na takie własnie komentarze?
Ja rozumiem, 15 lat, to wiele wyjaśnia, ale na przyszłość, pomyśl trochę zanim się udzielisz. Nie podoba Ci się - ma prawo, tylko przydałoby się jakieś wyjaśnienie, dlaczego i co Ci się nie podoba. Podoba- jeszcze lepiej. Temu chyba służą własnie odpowiedzi do postów. A jeżeli chciałaś się pochwalić zdolnym 2,5 latkiem, to wejdź na wątek o wybitnie uzdolnionych dzieciakach i tam chwal swojego siostrzeńca.

Sorry adusiadu, ale wiem, jaki to stres pierwszy raz pokazywać swój makijaż, a takie zachowanie na pewno tego nie ułatwia.
Przede wszystkim - witaj na MM w gronie pokazujących swoje makijaże
Co do samego malowania...
Jeżeli na co dzień używasz delikatnych kolorów , to ten makijaż rzeczywiście musiał być dla Ciebie ciemny, chociaż dla nas, które widziały już naprawdę ciemne makijaże wcale taki nie jest
Jak na pierwszy raz nie jest źle, biorę też oczywiście pod uwagę złośliwość aparatu, który lubi zżerać kolory i nieco przekłamywać efekt końcowy.
Przydałoby się nieco wyciągnąć ten ciemny cień ku górze, lekko poza załamanie powieki w zewnętrznym kąciku. O rozcieraniu już była mowa- trochę można by te kolory ze sobą delikatnie wymieszać, bo na moim monitorze też widać granicę cieni.
Ja dodałabym jeszcze trochę ciemnego cienia pod dolną powiekę, ale tylko do połowy i roztarłabym ją, bo masz delikatną urodę i wszelkie ostre, grube krechy nie będą dobrze wyglądać.
Podsumowując- wyglądasz delikatnie i naturalnie i to mi się podoba. Uwagi, jakie miałam, już napisałam
Czekam na kolejne Twoje makijaże
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując