Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efektywna nauka (szkoła, studia), jak się do niej zmobilizować? - WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-25, 11:19   #78
WiktoriaPolek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 59
Dot.: Problemy z koncentracją

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Ja mam problem z koncetracją ale to poważny w szkole np nie moge skupić się na jednej rzeczy .. i zaczał się problem z nauką że ucze sie dlugo dlugo i z tego klapa nie umiem nic , ale zauwazyłam ze mam problem np z dluzszym pisaniem opowiadan rozwinięcia bo ćwiczymy rozprawki itp do matury. Co może to poprawić od dziecka co prawda z polskim miałam kłopot ale musze to naprawić bo chwilami mam wrażenie może mam cos z głową jakaś schizforenie że taka tepa do nauki jestem .... musze uczyc sie nocami dniami a rano nie pamiętam nic to normalne?? Co mam zrobić przepraszam nie śmiejcie się,.
ejjj nie mow tak o sobie! nie mozna i zabrniaam!!! jal sobie bedziesz wmawiac ze jesteś tepa to naprawde taka bedziesz nikt sie nie smieje, to są normalne ;ludzkie problemy. ja zawaliłam kiedys rok na studiach przez problemyz koncentracją. potem powtarzalam te dwa semestry. zdarza sie i tyle
WiktoriaPolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując